Współpraca

Cześć! Miło mi, że tu zaglądasz! Jeśli masz pomysł na wspólną realizację jakiegoś projektu, dobrze trafiłaś/eś.

Od dziesięciu lat podróżuję po świecie na własną rękę, odwiedziłam już 46 państw świata, zawsze starając się poznać je możliwie dogłębnie. Moje relacje z podróży dzielę równo pomiędzy te traktujące o przyrodzie i bogactwie naturalnym odwiedzanych przeze mnie rejonów oraz te dotyczące kultury materialnej i niematerialnej – sztuki, architektury, obyczajów, kuchni. Swoją postawą staram się promować odpowiedzialne podróżowanie, dbałość o środowisko naturalne i poszanowanie innych kultur. Lubię aktywny wypoczynek, przygody, niecodzienne wyzwania, nieodkryte perełki i szukanie nieoczywistego piękna. Jeśli Tobie również bliskie jest takie postrzeganie podróżowania, to czytaj dalej!

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Napisać artykuł

Napisać artykuł

Z łatwością operuję słowem, tworząc wciągające historie i odmalowując w wyobraźni czytelnika żywe obrazy. Chętnie napiszę dla Twojego czasopisma lub portalu relację z podróży, którą zilustruję pięknymi, autorskimi fotografiami. Jeśli chcesz zobaczyć portfolio z moimi dotychczasowymi artykułami, kliknij tutaj.

Poprowadzić prelekcję podróżniczą na żywo lub online

Poprowadzić prelekcję podróżniczą na żywo lub online

Mówienie o podróżach jest moją pasją. Moje prelekcje podróżnicze to połączenie angażujących historii, opowiedzianych pięknym językiem, z fotografiami na wysokim poziomie. Na swoim koncie mam już kilkanaście wystąpień zarówno na żywo, jak i online, które zawsze zbierały doskonałe recenzje. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, zajrzyj tutaj.

Zrecenzować sprzęt lub usługę

Zrecenzować sprzęt lub usługę

Jestem prawdziwą fanką sprzętu, który ułatwia podróżowanie lub wynosi je na nowy poziom. Z chęcią przetestują Twój produkt w podróżniczych realiach, a potem napiszę rzetelną recenzję na jego temat. Jeśli masz ochotę, bym odwiedziła Twój hostel czy camping, spróbowała aktywności, którą oferujesz czy odwiedziła region, który chciałabyś/chciałbyś zaprezentować publiczności – daj znać! Z przyjemnością przygotuję recenzję w atrakcyjnej formie wizualnej lub tekstowej, w której podzielę się moimi doświadczeniami.

Zrobić zdjęcia produktów w ciekawej scenerii

Zrobić zdjęcia produktów w ciekawej scenerii

W podróży zawsze towarzyszy mi aparat. Mam niezłe oko do ładnych kadrów, więc jeśli chcesz, by Twój produkt został sfotografowany przeze mnie w pięknych okolicznościach przyrody, daj znać.

Zorganizować wyjazd

Zorganizować wyjazd

Planowanie to moja druga natura. Zwiedziłam już kawał świata i mogę polecić Ci miejsca, o których nie przeczytasz tak łatwo w przewodnikach czy na innych blogach podróżniczych. Jeśli potrzebujesz, by ktoś zaprojektował dla Ciebie wyjazd szyty na miarę, to trafiłaś/eś pod właściwy adres.

Zrealizować Twój własny pomysł

Zrealizować Twój własny pomysł

Masz pomysł na inną formę współpracy? Nie ma problemu! Jestem otwarta na nowe pomysły i oryginalne rozwiązania, zapraszam więc do kontaktu.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

 • Z zaangażowaniem podchodzę do powierzonych mi zadań.
 • Dbam o najwyższą jakość tworzonych przeze mnie materiałów i relacji.
 • Wiem, jak dobrze operować słowem i obrazem (mam dyplom polonistki i historyka sztuki).
 • Nie boję się podróżować poza utartym szlakiem, odwiedzam nieoczywiste miejsca, które jeszcze nie opatrzyły się odbiorcom.
 • Jestem pomysłowa.
 • Z łatwością trafiam do różnych grup odbiorców.

Dotychczasowe współprace

Do tej pory miałam przyjemność współpracować z:

Dotychczasowe prelekcje i wystąpienia

Na swoim koncie mam już kilkanaście prelekcji podróżniczych – zarówno na żywo, jak i online – które zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem i zbierały wyśmienite recenzje. Swoimi opowieściami z łatwością trafiam tak do osób dorosłych, jak i młodzieży czy dzieci, dlatego chętnie przyjmę zaproszenie tak na uniwersytet trzeciego wieku, jak i do szkoły, domu kultury czy lokalnej świetlicy. Opowiadam przekrojowo o dużych projektach podróżniczych albo koncentruję się na wybranym kraju, regionie lub problemie. Chętnie podejmę się przygotowania i wygłoszenia prelekcji na temat świadomego podróżowania, ekologii, ochrony przyrody i dziedzictwa kulturowego, gdyż te tematy są mi szczególnie bliskie i uważam, że warto je jak najczęściej poruszać.

 • 21.05.2020 – pokaz online “Autostopem przez Pakistan” dla Cieszyńskiego Ośrodka Kultury “Dom Narodowy”
 • 18.04.2020 – pokaz online “500 dni przygody” dla Klubu Podróżników Soliści
 • 25.04.2020 – pokaz online “500 dni przygody” dla Południka Zero w Warszawie
 • 16.04.2020 – pokaz online “500 dni przygody” w ramach cyklu “Pociąg do podróży” dla Centrum Kultury Dworem Białoprądnicki w Krakowie
 • 28.01.2020 – “Autostopem przez Azję – 500 dni przygody” dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sosnowcu
 • 16.01.2020 – “500 dni przygody” dla Klubu Podróżnika “Bez Paszportu” w Wadowicach
 • 11.12.2019 – “6 tygodni w krainie nomadów. Kirgistan” dla Nowych Kontynentów w Krakowie
 • 10.12.2019 – Autostopem przez północny Pakistan” dla Bonobo Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza w Krakowie
 • 09.12.2019 – “Autostopem przez Azję – 500 dni przygody” dla Klubu Podróżników Śródziemie w Krakowie
 • 02.12.2019 – “Autostopem przez Pakistan” dla pubu Grawitacja w Bielsku-Białej
 • 29.11.2019 – “Autostopem przez Azję – 500 dni przygody” dla Centrum Kultury i Sztuki “Dwór Kossaków” w Górkach Wielkich
 • 26.11.2019 – “Autostopem przez Azję – 500 dni” przygody dla Klubu Podróżników Namaste w Katowicach
 • 14.05.2014 – “Andaluzja i (dalekie) okolice, czyli pół roku na Półwyspie Iberyjskim” dla Studenckiego Koła Przewodników Górskich w Krakowie i Artefakt Cafe

Kontakt

Możesz napisać do mnie maila na adres sonia[at]kochambackpacking.pl, wiadomość na Facebooku lub Instagramie, lub też skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. Do usłyszenia!